Зовнішній блок CHML-U21RK3-NG для мульти-спліт систем Cooper&Hunter серії NORDIC MULTI LIGHT – це інверторна система вільного компонування, що дає змогу під’єднувати до нього до 3-х внутрішніх блоків різного типу: настінні, консольні, касетні та канальні.
Цей зовнішній блок працює на екологічному, озонобезпечному фреоні R32. Цей тип системи найчастіше застосовується на об’єктах, де потрібна велика кількість внутрішніх блоків і водночас діють обмеження щодо навішування кількості зовнішніх блоків.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Кількість внутрішніх блоків, що підключаються, – 3 шт;
- Робота при негативних температурах -22ºС на обігрів і до +48ºС на охолодження;
- Робочий діапазон системи 50-150% від номінальної потужності зовнішнього блоку;
- Технологія “Stable Frequency Control” – плавна і стабільна робота на наднизьких частотах (15 Гц);
- Автоматична система захисту від обмерзання нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування “за часом” – у середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування здійснюється тільки за наявності реальної необхідності цієї функції;
- Noise Analysis Technology – практично безшумна робота внутрішнього і зовнішнього блоків;
- Високоекологічний і озонобезпечний фреон R32;
- Енергоефективність блоків клас А+++.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робота при температурах: -22ºС на обігрів і до +48ºС на охолодження
- Кількість блоків, що підключаються: 2-3 шт.
- Холодопродуктивність: 6,10 кВт
- Теплопродуктивність: 6,50 кВт
- Повітряпродуктивність: 3800 м³/год
- Рівень звукового тиску: 58 дБ (А)
- Тип фреону: R32
- Розміри (ВхШхГ): 660х964х371 мм
- Вага: 47,5 кг
- Вага заправленого холодоагенту: 1,60 кг
- Діаметр рідинної магістралі: 6,35 мм (1/4”) x 3
- Діаметр газової магістралі: 9,52 мм (3/8”) x 3
- Сумарна довжина магістралі: 60 м
- Відстань до внутрішнього блоку: 20 м
- Максимальний перепад висоти магістралі: 10 м
- Гарантія: 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 3 |
| Охолоджуюча здатність | 21000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6500 Вт |
| Потужність охолодження | 6100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 964 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 371 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 47.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 099 ₴

