Зовнішній блок CHML-U42RK5 для мульти-спліт систем Cooper&Hunter серії NORDIC MULTI LIGHT – це інверторна система вільного компонування, що дає змогу під’єднувати до нього до 5-х внутрішніх блоків різного типу: настінні, консольні, касетні та канальні.
Цей зовнішній блок працює на екологічному, озонобезпечному фреоні R32. Цей тип системи найчастіше застосовується на об’єктах, де потрібна велика кількість внутрішніх блоків і водночас діють обмеження щодо навішування кількості зовнішніх блоків.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Кількість внутрішніх блоків, що підключаються, – 5 шт;
- Робота при негативних температурах -15ºС на обігрів і до +48ºС на охолодження;
- Робочий діапазон системи 50-150% від номінальної потужності зовнішнього блоку;
- Технологія “Stable Frequency Control” – плавна і стабільна робота на наднизьких частотах (15 Гц);
- Автоматична система захисту від обмерзання нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування “за часом” – у середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування здійснюється тільки за наявності реальної необхідності цієї функції;
- Noise Analysis Technology – практично безшумна робота внутрішнього і зовнішнього блоків;
- Високоекологічний і озонобезпечний фреон R32;
- Енергоефективність блоків клас А.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робота при температурах: -15ºС на обігрів і до +48ºС на охолодження
- Кількість блоків, що підключаються: 2-5 шт.
- Холодопродуктивність: 12,00 кВт
- Теплопродуктивність: 12,00 кВт
- Повітряпродуктивність: 5500 м³/год
- Рівень звукового тиску: 60 дБ (А)
- Тип фреону: R32
- Розміри (ВхШхГ): 1103х1087х401 мм
- Вага: 90 кг
- Вага заправленого холодоагенту: 2,75 кг
- Діаметр рідинної магістралі: 6,35 мм (1/4”) x 5
- Діаметр газової магістралі: 9,52 мм (3/8”) x 5
- Сумарна довжина магістралі: 75 м
- Відстань до внутрішнього блоку: 25 м
- Максимальний перепад висоти магістралі: 7,5 м
- Гарантія: 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 5 |
| Охолоджуюча здатність | 42000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 12000 Вт |
| Потужність охолодження | 12000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 1103 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1087 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 401 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 90 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 599 ₴

