Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter CH-IC140RK2/CH-IU140RM2+TF06 працює на новому фреоні R32. Касетний кондиціонер ідеально підійде для відкритих просторів і високих стель, наприклад офісів, торгових точок або громадських місць.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Легкий монтаж;
- Компактні габарити;
- Малошумний вентилятор;
- Довговічний фільтр, що миється;
- Дренажний насос;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Багаторівневий захист системи;
- Можливість вибору датчика температури внутрішнього повітря для управління.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: Cooper&Hunter
- Потужність (холод): 13,40 кВт
- Потужність (тепло): 15,50 кВт
- Потужність (холод): 4,6 кВт
- Потужність (тепло): 4,70 кВт
- Електроживлення: ~380-415/3/50
- Фреон: R32
- Робота на обігрів, до: -20°C
- Діаметр рідкий. магістралі: 9,53 мм (3/8"")
- Діаметр газ. магістралі: 15,88 мм (5/8"")
- Максимальний перепад висоти: 30 м
- Максимальна довжина магістралі: 75 м
- Площа приміщень: 120-140 м²
- Країна виробництва: Китай
- Маркування: 48 тис. BTU
- Режими роботи: вентиляція, обігрів, осушення, охолодження
- Система фільтрації: грубого очищення
- Фільтрування: грубого очищення
- Функції: I FEEL, led дисплей, SLEEP, SWING, Автозахист, Авторестарт, безшумний режим, Чергове опалення, Захист від обмерзання, інтелектуальне розморожування, багатошвидкісний вентилятор, Підсвічування дисплея, Самодіагностика, Таймер
- Об'єм холодоагенту: 2,80 кг
- Комплектація: зовнішній блок, внутрішній блок, дренажний насос, пульт управління
- Витрата повітря: 2000 м³/година
- Режим обігріву: Тепловий насос
- Енергоефективність: EER 3,33, COP 3,53
- SEER: 6,3 (A++)
- SCOP: 4,0 (A+)
- Клас ефективності: A++
- Вага внутрішнього блоку: 25 кг
- Ширина внутрішнього блоку: 890 мм
- Глибина внутрішнього блоку: 890 мм
- Висота внутрішнього блоку: 290 мм
- Вага зовнішнього блоку: 81 кг
- Відстань між кріпленнями зовнішнього блоку: 610 мм
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 59 дБ (A)
- Ширина зовнішнього блоку: 1020 мм
- Глибина зовнішнього блоку: 427 мм
- Висота зовнішнього блоку: 820 мм
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 48000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 15500 Вт |
| Потужність охолодження | 13400 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 25 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 890 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 890 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 81 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 820 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 427 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1020 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 199 ₴





