ОПИС:
- "CH 7-SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATION V" (підвищений контроль якості збірки і матеріалів);
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частот (1Гц)
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS)
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 ° C". Кондиціонер буде підтримувати температуру + 8 ° C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, створюють охоплення всього об'єму приміщення.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 15 |
| Охолоджуюча здатність | 7 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Клас енергоефективності обігріву | A+ |
| Клас енергоефективності охолодження | A++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 7 |
| Потужність обігріву | 2300.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 2200.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 773(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 250(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 185(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 8.0(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 720(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 428(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 310(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 21.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 22/25/27/37 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 15(м) |
| Потік повітря | 300/430/500/550 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 640.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 690.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2300 Вт |
| Потужність охолодження | 2200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Ціна: 19 799 ₴




