ОПИС:
- "CH 7-SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATION VI" (підвищений контроль якості збірки і матеріалів);
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частот (1Гц)
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS)
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 ° C". Кондиціонер буде підтримувати температуру + 8 ° C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, створюють охоплення всього об'єму приміщення.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 15 |
| Охолоджуюча здатність | 24 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Клас енергоефективності обігріву | A+ |
| Клас енергоефективності охолодження | A++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 24 |
| Потужність обігріву | 6450.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 6160.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 970(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 300(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 225(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 955(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 700(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 396(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 46.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 30/34/39/44 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 25(м) |
| Потік повітря | 520/610/720/850 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1860.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1760.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 850 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6450 Вт |
| Потужність охолодження | 6160 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Ціна: 47 999 ₴




