Кондиціонер Cooper&Hunter Nature – це стильний і енергоефективний інверторний кондиціонер, який здатний працювати в режимі обігріву протягом усього опалювального сезону. Він збирається відповідно до вимог Generation VI, з підвищеними вимогами до якості складання та комплектуючих. Кондиціонер працює на екологічному озонобезпечному фреоні R32 та розрахований на експлуатацію в діапазоні температур навколишнього середовища від -25°С до +50°С.
Кондиціонер Cooper&Hunter Nature рекомендований до використання як альтернативне джерело опалення.
Штучний інтелект
CH AI-технологія враховує температуру, погодні умови, площу приміщення, теплове навантаження та інші фактори для аналізу, який у подальшому адаптує параметри кондиціонера для різних режимів системи, підвищуючи рівень енергозбереження іта комфорту.
Використовуючи CH AI-технологію, кондиціонер адаптується до навколишнього середовища, та краще розуміє потреби користувача. Прикладом реалізації технології є плавний розподіл прохолоди або тепла у кожен куток кімнати.
Розумний контроль рівня вологості
Cooper&Hunter вперше серед інших враховує параметри температури, вологості та енергоефективності для формування оптимального внутрішнього клімату для здоров'я людини, не нехтуючи параметрами енергозбереження. Кондиціонер обирає найбільш точний рівень вологості, забеспечуючи користувачеві оптимальний комфорт з найвищіми показниками енергозбереження.
Багаторівневий захист для Вашого здоров'я
Дослідження довели, що ультрафіолетове світло ефективно нейтралізує бактерії, віруси, цвіль, поодинокі клітини та інші мікроорганізми, руйнуючи їхній генетичний матеріал, створюючи здорову і чисту атмосферу Вашої кімнати.
CH UV фільтр стерілізує повітря, знищуючи 93,91% бактерій і вірусів (коронавіруси, віруси грипу, ротавіруси, бицили, палички коха, плісняву).
CH Smart Ion фільтр очищує і гармонізує повітря.
4 КРОКИ до здорового повітря
Інноваційна технологія Double Self Clean використовує метод різкого охолодження з подальшим різким нагрівом (до +58°С) поверхні теплообмінника кондиціонера. Це призводить до стерилізації поверхні теплообмінника, знищує бактерії та запобігає утворенню неприємних запахів.
Безшумний режим
У безшумному режимі внутрішнього блоку рівень шуму 19дБ(А) можна порівняти із звуками тихої літньої ночи. В такому режимі Ваш сон ніщо не потурбує. Нічний режим роботи зовнішнього блоку дозволяє працювати із рівнем шуму до 40 дБ(А). Така робота зовнішнього блоку не дозволить потурбувати сон навіть Ваших сусідів.
Функція Auto Light
Кондиціонер сам вимикає індикацію у нічний період завдяки сенсору освітлення, щоб не потурбувати Ваш сон навіть найменшим світлом.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Фільтрація: так
- Охолодження: так
- Осушення повітря: так
- Обігрів: так
- Вентиляція: так
- Іонізація: так
- Тип фреону (холодоагент): R32
- Споживана потужність, кВт: охолодження — 0,68 / обігрів — 0,67
- Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження): 8,5 (A+++)
- Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів): 5,7 (A+++)
- Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ (мін/макс): 19 / 22 / 23 / 26 / 31 / 34 / 37 / 38
- Розміри зовнішнього блоку, мм: 732×555×330
- Розміри внутрішнього блоку, мм: 837×293×200
- Розмір приміщення, м²: 25
- Холодопродуктивність, кВт: 2,70
- Теплопродуктивність, кВт: 3,00
- Повітряпродуктивність, м³/год: 180 / 390 / 420 / 440 / 470 / 540 / 570 / 610
- Напруга, В/Гц/Ф: ~220–240 В / 50 Гц / 1 фаза
- Колір: чорний
- Автоматичне очищення: так
- Діапазон зовнішніх температур на обігрів: від -25°C до +30°C
- Діапазон зовнішніх температур на охолодження: від -15°C до +50°C
- Інверторне керування: так
- Адаптація до низької температури: так, до -25°C на обігрів
- Автоматичний перезапуск: так
- Самодіагностика: так
- Таймер вмикання/вимикання: так
- Пульт дистанційного керування: так
- Марка компресора: Gree / Daikin
- Країна бренду: США
- Країна виробник: Гонконг
- Офіційна гарантія: 2 роки
- Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку, мм: 455
- Максимальна довжина магістралі, м: 15
- Максимальний перепад висоти, м: 10
- ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм): 9,53 / 3/8"
- ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм): 6,38 / 1/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 293 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
- Ціна: 33 199 ₴





