-11%

Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD WF
15 399 ₴
13 705,11 ₴
- В наявності
- Код: CH-D008WD2-16LD WF
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD WF серії WD2 WF - це сучасний осушувач, призначений для ефективного зниження рівня вологості та створення комфортних умов у приміщенні. Завдяки розширеній функціональності та екологічному фреону R290, цей пристрій поєднує в собі продуктивність, зручність і безпеку для навколишнього середовища. Продуктивність осушення: до 16 літрів на добу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимальна площа приміщення: 28 м²
- Вологовидалення: 16 л/добу
- Клас: Побутовий
- Принцип дії: Конденсаційний
- Споживана потужність: 510 Вт
- Оснащення: Датчик вологості, Дисплей, Таймер
- Тип керування: Сенсорне
- Об'єм ємності для збору конденсата: 2.6 л
- Тип: Мобільний
- Основні функції: Осушення
- Особливості: Вбудований Wi-Fi модуль управління, Електронне управління, Встановлення та підтримання вологості від 80% 30%, Дві швидкості вентилятора: висока, низька, Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг, Таймер на увімкнення/вимкнення 24 години, Індикатор забруднення фільтра (після 250 годин роботи), Індикатор безперервної роботи, LED-дисплей індикації рівня поточної/заданої вологості, Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал у разі наповнення резервуара, Автоматичне припинення роботи в разі наповнення резервуара, Режиму автоматичного розморожування, Авторестарт зі збереженням налаштувань, Мобільне переміщення (коліщатка)+ гумові ніжки, Фреон R290
- Витрата повітря: 170
- Рівень шуму: 37-39 дБ
- Вага: 15.5 кг
- Вага в упаковці: 17 кг
- Габарити (ВхШхГ): 36 х 48.2 х 24.4 см
- Габарити в упаковці: 40.2 х 29 х 52.5 см
- Колір: Білий
- Робоча температура: +2...+40 °C
- Робоча вологість: 30-80 %
- Напруга живлення: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Країна реєстрації бренду: США
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай (Гонконг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Споживана потужність | 510 Вт |
| Продуктивність осушення | 16 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 2.6 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 2 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна вологість | 30 % |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 482 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Вага | 15.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 705,11 ₴




