-11%

Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD
17 999 ₴
16 019,11 ₴
- В наявності
- Код: CH-D008WDP7-20LD
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осушувач повітря CH-D008WDP7-20LD від компанії COOPER&HUNTER забезпечує ефективний контроль вологості в приміщенні. Зайва вологість призводить до псування матеріалів і перекриттів, прискореного зношування обладнання, корозії й утворенню грибкового нальоту.
Осушувач повітря дасть змогу в автоматичному режимі регулювати потрібний рівень вологості й уникнути перерахованих проблем. Осушувач обладнано автоматичним рестартом і авторозморожуванням, а також таймером на вимикання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вологовидалення: 20 л/добу
- Клас: Побутовий
- Принцип дії: Конденсаційний
- Споживана потужність: 360 Вт
- Оснащення: Дисплей, Таймер
- Тип керування: Електронне
- Об'єм ємності для збору конденсата: 4 л
- Тип: Мобільний
- Основні функції: Режими осушення: "смарт", "постійний" (безперервний), "сухо"
- Особливості: LED - дисплей індикації рівня поточної/заданої вологості, Три швидкості вентилятора: висока, середня, низька, Зміна напряму повітряного потоку, Передавання даних та відновлення вологості від 80% до 35%, Зливання конденсату у резервуар або через дренажний шланг, Індикатор забруднення фільтра (після 250 годин роботи), Індикатор наповнення резервуара, Звуковий сигнал у разі наповнення резервуара, Автоматичне припинення роботи у разі наповнення резервуара, Режиму автоматичного розморожування, Авторестарт зі збереженням налаштувань, Регулювання напрямку повітряного потоку, Мобільне переміщення (коліщатка)
- Вага: 15.5 кг
- Вага в упаковці: 18 кг
- Габарити (ВхШхГ): 57.7 х 36.3 х 24.5 см
- Габарити в упаковці: 59 х 40 х 27 см
- Колір: Білий/сірий
- Робоча вологість: від 80% до 35%
- Напруга живлення: 220 - 240 В
- Частота струму: 50 Гц
- Країна реєстрації бренду: США
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай (Гонконг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Споживана потужність | 360 Вт |
| Продуктивність осушення | 20 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 4 л |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна вологість | 35 % |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 577 мм |
| Ширина | 363 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Вага | 15.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 019,11 ₴
