Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D155WD(3ф) NEW призначений для ефективного висушування повітря у нежитлових приміщеннях загальною площею 150 кв. м. Продуктивність при діапазоні від 90 до 20% становить 372 л/добу. Встановлено роторний компресор Hitachi/Toshiba. Дистанційне керування та цифровий РК монітор. Функція автостарту та авторозморожування. Оснащений фільтром грубої очистки. Розміри 1360х385х900 мм, вага 115 кг.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вологовидалення, л/доба: 372
- Максимальна площа приміщення, м²:150
- Оснащення: Дисплей, датчик вологи
- Основні функції: Осушування
- Принцип дії: Конденсаційний
- Робоча температура, °С: +10 /+42
- Тип: Мобільний/стаціонарний
- Тип управління: Дистанційне/сенсорне
- Потужність, Вт: 3350
- Призначення: Промисловий
- Робоча вологість, %: 90/20
- Колір: Білий
- Рівень шуму, дБ: 60
- Додаткові характеристики: Авторестарт, авторозморозка
- Вага, кг: 115
- Габарити (ВхШхГ), см: 136х38.5х90
- Бренд: Cooper&Hunter
- Гарантія, міс: 24
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: США
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Споживана потужність | 3350 Вт |
| Продуктивність осушення | 372 л/добу |
| Бак для конденсату | Ні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 42 град. |
| Мінімальна вологість | 20 % |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 115 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 968,11 ₴

