Настінний осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D22RK призначений для забезпечення комфортних умов для життя і роботи, покликаний змінити підхід до управління вологістю в басейнах площею до 10 кв. м. Встановлення та підтримання певного порога зволоження від 90 до 40%, продуктивність — 52 л/добу. Температурний інтервал становить від +10°С до +32°С. Електронна система управління режимами роботи та світлодіодний дисплей. Функція авторозморожування. Індикатор температури та вологості. Фреон R32.
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D22RK - ефективний пристрій для сушіння повітря в басейнах або СПА салонах.
Зручне і зрозуміле електронне управління і цифровий LED-дисплей, на який виведені всі основні функції.
Індикатор вологості підтримує ідеальний рівень для комфорту та здоров'я, знижуючи ризик появи цвілі та грибка.
Незважаючи на компактні розміри, цей осушувач має великий об'єм бака для води, що дає змогу звести до мінімуму частоту його спорожнення. Крім того, його можна підключити до системи безперервного зливу води, що забезпечує безперебійну роботу.
Працює практично безшумно завдяки передовій технології шумозаглушення. Ви практично не помітите його присутності, оскільки він безшумно працює над поліпшенням якості повітря в приміщенні.
Вологозабір здійснюється через лицьову скляну частину панелі.
Компактні розміри дозволяють йому непомітно доповнити будь-який простір.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вологовидалення, л/доба: 52
- Максимальна площа приміщення, м²: 10
- Оснащення: Дисплей l датчик вологи
- Основні функції: Осушування
- Принцип дії: Конденсаційний
- Робоча температура, °С: +10 /+32
- Тип: Мобільний
- Тип управління: Електронне
- Потужність, Вт: 892
- Призначення: Промисловий
- Робоча вологість, %: 90/40
- Колір: Білий
- Рівень шуму, дБ: 44
- Додаткові характеристики: Функція авторозморозки l Індикатор температури
- Габарити (ВхШхГ), см: 64.7x20.2x129.5
- Бренд: Cooper&Hunter
- Гарантія, міс: 24
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: США
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Споживана потужність | 892 Вт |
| Продуктивність осушення | 52 л/добу |
| Бак для конденсату | Ні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Максимальна температура | 32 град. |
| Мінімальна вологість | 40 % |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1295 мм |
| Ширина | 647 мм |
| Глибина | 202 мм |
- Ціна: 79 120,11 ₴

