Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим Генератора
Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні.
За допомогою режиму генератора можна обмежити енергоспоживання відповідно до номінальної сили струму у діапазоні трьох рівнів.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Wi-Fi модуль у вигляді USB адаптеру.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 70
- Температурний режим при охолодженні: -15 ~ +53
- Температурний режим під час обігріву: -20 ~ +24
- Холодопродуктивность, BTU/год: 24000
- Теплопродуктивність, BTU/рік: 24000
- Холодопродуктивність, Вт/рік: 7 020 (1 830~8 000)
- Теплопродуктивність, Вт/рік: 7 100 (1 850~8 000)
- Споживча потужність (охолодження), Вт: 2 100 (390~2 900)
- Споживча потужність (обігрів), Вт: 1 870 (390~3 200)
- EER: 6,5
- COP: 4.0
- Видалення вологи, л/рік: 2,5
- Рабочий ток (охлаждение) максимальное, А: 9,2 (1,7~15,5)
- Робочий струм (обігрів) максимальне, А: 8,2 (1,7~17,0)
- Кількість повітря, що рециркулюється (охл/обігрів), м3/рік: 1 100 / 1 100
- Фреон: R32
- Розміри внутрішнього блоку (ш * в * г), мм: 1 100 × 333 × 222
- Вага внутрішнього блоку (нетто/брутто), кг: 14 / 17
- Максимальный уровень шума внутреннего блока, дБ: 31 / 34 / 38 / 42 / 47
- Напруга/частота джерела живлення, ф/В/Гц: 1/220-240/50
- Розміри зовнішнього блоку (ш/в/г), мм: 920 × 699 × 380
- Вага зовнішнього блоку (нетто/брутто), кг: 39 / 42
- Максимальний рівень шуму зовнішнього блоку, дБ: 59
- Діаметр рідинної лінії, мм: 6.35 (1/4)
- Діаметр газової лінії, мм: 12,7
- Максимальна довжина магістралі, м: 25
- Максимальний перепад висот, м: 10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1100 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7100 Вт |
| Потужність охолодження | 7020 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 60 л/добу |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2100 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1870 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1100 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 222 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 699 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 920 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 380 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
- Ціна: 41 651,11 ₴






