Smart Gentle Wind
14 вертикальних жалюзі у формі листків, пропускають повітря через 1372 мікроотвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Збільшена горизонтальна ламель створює ефект Коанди, завдяки чому потік повітря стає довшим і ширшим. В режимі охолодження (стельовий повітряний потік), а у режимі нагрівання (повітряний потік спрямований вниз).
Великий діаметр вентилятора
Покращує циркуляцію повітря за допомогою 108-мм вентилятора з перехресним потоком великого діаметру, що забезпечує постійний потік прохолодного повітря та більш енергоефективну роботу.
B.I.G. Сare + UVC
Вбудований у вентиляційний отвір біполярний іонний генератор випромінює заряджені електрони для іонізації повітря та генерує великий обсяг плазми, атомів, сильної окисної речовини, які знищують бактерії та віруси. Ультрафіолетове випромінювання забезпечує високу ефективність у боротьбі з токсинами. Сертифікована процедура очищення знищує ДНК/РНК вірусів та бактерій, забезпечуючи стерилізацію повітря. Вбиває 98,66% бактерій.
Дизайн з двома жалюзі
Завдяки широкому діапазону дії подвійних жалюзі дефлектор оптимізує як охолодження, так і обігрів, забезпечуючи потужну циркуляцію повітря в кожному куточку вашої кімнати.
Самоочищення
Самоочищення — обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C не дає знизитись температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Самоочищення зовнішнього блоку
Інноваційна технологія Reverse Clean ефективно видаляє пил і сміття з зовнішнього блоку, забезпечуючи відсутність засмічення кондиціонера, що підвищує ефективність охолодження та подовжує термін його служби.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультранизькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 270С до 180С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 200С до 400С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
IOT Wi-Fi керування
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі. .
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Серія: BreezeIN 2.0
- Площа приміщення: 25 м²
- Робота за мінусової температури: -30 °C
- Вид: Інверторний
- Тип: Спліт-система
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим
- Продуктивність (холод): 9000 БТО/год
- Продуктивність (тепло): 9500 БТО/год
- Керування: Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер, Функція контролю температури iFeel
- Клас енергоспоживання (охолодження): A+++
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Електроживлення: 220-240В/50Гц/1ф
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Макс. довжина магістралі: 25 м
- Макс. перепад висоти магістралі: 10 м
- Тип фреону: R32
- Охолодження: 2.68 кВт
- Теплопродуктивність: 3.35 (0.94-4.23) кВт
- Тип компресора: Роторний
- Додаткові характеристики: Фільтр високої щільності: у кондиціонері застосований багаторазовий, миючий фільтр з використанням фільтруючих елементів високої щільності. У порівнянні зі стандартним, фільтр вловлює частинки пилу розміром до 2.5 раз менше і не тільки запобігає забрудненню теплообмінника, а й ефективно очищує повітря в приміщенні.
- Комплектація: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт ДК, Елементи живлення ААА пульта дистанційного керування (2 шт), Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Споживана потужність (обігрів): 0.857 (0.24-1.656) кВт
- Споживана потужність (охолодження): 0.679 (0.24-1.36) кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: -30 °C +53 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 19 / 25 / 34 / 41 / 44 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 52 дБ
- Особливості: IoT Wi Fi керування, USB Wi Fi пристрій, Стерилізація UVC, B.I.G. Care, Дизайн з двома жалюзі, Статистика електроспоживання, Алгоритм інверторного штучного інтелекту, Smart Gentle Wind, LED дисплей, Інверторний компресор, Унікальний дизайн внутрішнього блоку, Покриття Titan Gold, Фільтр високої щільності, Подвійний дренаж, Безпечна конструкція, Антикорозійне покриття, Режим розумного відтаювання, Запам’ятовування положення жалюзі, Аварійна кнопка, Економічний режим, Низькотемпературний режим (обігрів), Низькотемпературний режим (охолодження), Super Turbo Start, Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища, Розумний потік повітря, Підсвічування пульта, 3-Легко, Ефект Коанди, Smart Vector Airflow, Підтримка теплого приміщення +8°C, 7 швидкостей вентилятора, Hotel Mode, Світлочутливий режим сну
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 30.5 х 80.8 х 20.9 см
- Вага внутрішнього блока: 9.7 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 49.8 х 78.7 х 29 см
- Вага зовнішнього блока: 22 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3350 Вт |
| Потужність охолодження | 2680 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 679 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 857 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 305 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 808 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 209 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9.7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 498 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 787 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
- Ціна: 23 139,11 ₴








