Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання. Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Самоочищення
Самоочищення — обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C не дає знизитись температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
IOT Wi-Fi керування
Керування побутовою технікою за допомогою єдиного додатка, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультранизькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрішнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимі обігріву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Низький рівень шуму
Кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні та дитячі кімнати, а також для людей з підвищеним сприйняттям стороннього шуму.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Серія: ELITE
- Площа приміщення: 70 м²
- Робота за мінусової температури: -20 °C
- Вид: Інверторний
- Тип: Спліт-система
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Приплив свіжого повітря, Турборежим
- Продуктивність (холод): 24000 БТО/год
- Продуктивність (тепло): 24500 БТО/год
- Керування: Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Колір внутрішнього блоку: Чорний
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Електроживлення: 220
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Макс. довжина магістралі: 10 м
- Макс. перепад висоти магістралі: 25 м
- Тип фреону: R32
- Охолодження: 6.81 кВт
- Теплопродуктивність: 6.87 (1.85~7.9) кВт
- Додаткові характеристики: Підтримка теплого приміщення +8°C, Smart Vector Airflow, IoT Wi Fi управління, Підсвічування пульта; I Feel, Комфортне охолодження, Розумний потік повітря; 5 швидкостей вентилятора, Низький рівень шуму, Самоочищення, Алгоритм штучного інверторного інтелекту, LED дисплей, Інверторний компресор, Хладагент R32, Унікальний дизайн внутрішнього блоку, Покриття Blue Fin, Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища, Super Turbo Start, Низькотемпературний режим (охолодження), Низькотемпературний режим (обігрів), Теплий старт, Авторестарт, Таймер 24 години, Аварійна кнопка, Режим сну, Економічний режим, Запам'ятовування жалюзі, Функція самодіагностики, Режим розумного розморожування, Антикорозійне покриття, Незалежне осушення, Безпечна конструкція, Подвійний дренаж
- Характеристики фільтрів: Фільтр високої щільності- У кондиціонері застосований багаторазовий фільтр, що миється, з використанням фільтруючих елементів високої щільності
- Комплектація: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт ДК, Елементи живлення ААА пульта ДК (2 шт), Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Споживана потужність (обігрів): 2.063 (0.42~3.005) кВт
- Споживана потужність (охолодження): 2.257 (0.41~2.824) кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: -20 °C +53 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 30 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 57 дБ
- Особливості: Wi-Fi управління, Незалежне осушення, Антикорозійне покриття, Режим розумного відтавання, Функція самодіагностики, Запам'ятовування положення, Фільтр високої щільності
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 39 х 109.6 х 29.7 см
- Вага внутрішнього блока: 16 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 73.2 х 94.9 х 39.2 см
- Вага зовнішнього блока: 42 кг
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6870 Вт |
| Потужність охолодження | 6810 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2257 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2063 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 390 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1096 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 297 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 16 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 732 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 949 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 392 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 42 кг |
- Ціна: 42 274,11 ₴






