FreshIN+
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря з вулиці.
Тихий режим FreshIN+
Завдяки чотири ступеневій системі шумопоглинання шум можна зменшити на 17% при активації функції свіжого повітря, створюючи більш комфортне та спокійне середовище для сну.
Температурний баланс
Перш ніж потрапити в приміщення, свіже повітря проходить через теплообмінник внутрішнього блоку. Воно охолоджується або нагрівається до заданої температури з точністю ±0,5°С. Це дозволяє уникнути дискомфортних коливань температури.
Якість повітря TVOC у реальному часі
Більш ефективне покращення якості повітря, яке може виявити більшість забруднюючих речовин, таких як CO₂, формальдегід тощо.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації:
1. попередній фільтр
2. антибактеріальний фільтр з іонами срібла
3. високоефективний фільтр EPA
4. фільтр високої щільності
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі, що мають велику кількість перфорованих мікроотворів, закриваються, створюючи бар’єр для прямого потоку повітря та розсіюючи його на тисячі дрібних. При цьому повітряний потік стає більш м’яким та дисперсним, тому користувач може знаходитись навпроти виходу повітря з кондиціонера, не боячись сильного прямого потоку та протягів.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації.
Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Самоочищення зовнішнього блоку
Інноваційна технологія Reverse Clean ефективно видаляє пил і сміття з зовнішнього блоку, забезпечуючи відсутність засмічення кондиціонера, що підвищує ефективність охолодження та подовжує термін його служби.
Голосове керування
Вдосконалений високопродуктивний автономний голосовий модуль дозволяє виконувати голосові команди без підключення до Інтернету. Кондиціонер розпізнає більше тисячі команд, що дозволяє користувачам легко керувати системою. Наразі функція голосового керування підтримує лише англійську мову. Інші мови будуть додані в майбутніх оновленнях.
Великий діаметр вентилятора
Покращує циркуляцію повітря за допомогою 108-мм вентилятора з перехресним потоком великого діаметру, що забезпечує постійний потік прохолодного повітря та більш енергоефективну роботу.
IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Додаток TCL Home також може відображати для вас обсяг свіжого повітря в реальному часі.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C не дає знизитись температурі в приміщення нижче +8°C, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультранизькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 270С до 180С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 200С до 400С за 60 сек.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Серія: FreshIN 3.0
- Площа приміщення: 25 м²
- Робота за мінусової температури: -20 °C
- Вид: Інверторний
- Тип: Спліт-система
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Приплив свіжого повітря, Турборежим
- Продуктивність (холод): 9000 БТО/год
- Продуктивність (тепло): 9500 БТО/год
- Керування: Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер, Функція контролю температури iFeel
- Клас енергоспоживання (охолодження): A+++
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Електроживлення: 220-240В/50Гц/1ф
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Макс. довжина магістралі: 25 м
- Макс. перепад висоти магістралі: 10 м
- Тип фреону: R32
- Охолодження: 2.65 кВт
- Теплопродуктивність: 3.6(0.15~5) кВт
- Тип компресора: Роторний
- Додаткові характеристики: FreshIN+ Режим подачі свіжого повітря, Температурний баланс +- 0,5°C, Повітряний двигун 60 м3/год, Фільтри QuadruPuri, Голосове керування, Статистика споживання електроенергії, Самоочищення зовнішнього блоку, IoT WI-FI керування, Датчик якості повітря TVOC, Обігрів до -30°C
- Комплектація: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт ДК, Елементи живлення ААА пульта дистанційного керування (2 шт), Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Споживана потужність (обігрів): 0.81(0.075~2) кВт
- Споживана потужність (охолодження): 0.62 (0.075~1.85) кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: -20 °C +53 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 16/22/31/36/41/44 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 55 дБ
- Особливості: FreshIN 3.0, Фільтри QuadruPuri, Підтримка теплого приміщення +8°C, Самоочищення, Унікальний дизайн внутрішнього блоку, Super Turbo Start, Smart Gentle Wind, Smart Vector Airflow, Холодоагент R32, Низькотемпературний режим (обігрів), Низькотемпературний режим (охолодження), Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища, IoT Wi Fi керування, Алгоритм інверторного штучного інтелекту, Циркуляція повітря в приміщенні, 7 швидкостей вентилятора, Відображення якості повітря в реальному часі
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 31.3 х 92 х 20.8 см
- Вага внутрішнього блока: 11 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 54.9 х 79.5 х 30.5 см
- Вага зовнішнього блока: 23.5 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 60 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 2650 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 16 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 620 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 810 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 313 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 920 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 549 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 795 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 305 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 92 кг |
- Ціна: 40 049,11 ₴






