Smart Gentle Wind
14 вертикальних жалюзі у формі листків, пропускають повітря через 1372 мікроотвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання. Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанда
Збільшена горизонтальна ламель створює Ефект Коанда, завдяки чому потік повітря стає довшим і ширшим. В режимі охолодження (стельовий повітряний потік), а у режимі нагрівання (повітряний потік спрямований вниз).
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Режим генератора
Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні.
За допомогою режиму генератора можна обмежити енергоспоживання відповідно до номінальної сили струму у діапазоні трьох рівнів.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Самоочищення
Самоочищення — обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C не дає знизитись температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
IOT Wi-Fi керування
Керування побутовою технікою за допомогою єдиного додатка, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
USB Wi-Fi пристрій
Wi-Fi модуль у вигляді USB адаптеру (забезпечує легке встановлення).
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультранизькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрішнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимі обігріву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Серія: BreezeIN 1.0
- Площа приміщення: 70 м²
- Робота за мінусової температури: -30 °C
- Вид: Інверторний
- Тип: Спліт-система
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим
- Продуктивність (холод): 24000 БТО/год
- Продуктивність (тепло): 24500 БТО/год
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Тип фреону: R32
- Клас енергоспоживання (охолодження): A+++
- Керування: Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Електроживлення: 220
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Макс. довжина магістралі: 10 м
- Макс. перепад висоти магістралі: 25 м
- Охолодження: 6.84 кВт
- Теплопродуктивність: 7,05(1,85~7,96) кВт
- Додаткові характеристики: Wi-Fi керування, Незалежне осушення, Антикорозійне покриття, Режим розумного відтаювання, Функція самодіагностики, Запам’ятовування положення
- Характеристики фільтрів: У кондиціонері застосований багаторазовий, миючий фільтр з використанням фільтруючих елементів високої щільності. У порівнянні зі стандартним, фільтр вловлює частинки пилу розміром до 2,5 раз менше і не тільки запобігає забрудненню теплообмінника, а й ефективно очищує повітря в приміщенні
- Комплектація: Внутренний блок, Наружный блок, Пульт ДУ, Элементы питания ААА пульта ДУ (2 шт), Инструкция по эксплуатации, Гарантийный талон
- Споживана потужність (обігрів): 1,9(0,42~3,0) кВт
- Споживана потужність (охолодження): 2.099(0.41~2.8) кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: -30 °C +53 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 31 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 57 дБ
- Особливості: Самоочищення, Алгоритм інверторного штучного інтелекту, Smart Gentle Wind, LED дисплей, Інверторний компресор, Холодоагент R32, Унікальний дизайн внутрішнього блоку, Покриття Blue Fin, Фільтр високої щільності, Подвійний дренаж, Безпечна конструкція, Антикорозійне покриття, Режим розумного відтаювання, Функція самодіагностики, Запам’ятовування положення жалюзі, Економічний режим, Режим сну, Аварійна кнопка, Таймер 24 години, Авторестарт, Теплий старт, Низькотемпературний режим (обігрів), Низькотемпературний режим (охолодження), Super Turbo Start, Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища, Низький рівень шуму, Розумний потік повітря, I Feel, Підсвічування пульта, 3-Легко, IoT Wi Fi керування, USB Wi Fi пристрій, Ефект Коанди, Smart Vector Airflow, Підтримка теплого приміщення +8°C, 7 швидкостей вентилятора
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 40.5 х 116.5 х 29.5 см
- Вага внутрішнього блока: 17 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 73.2 х 94.9 х 39.2 см
- Вага зовнішнього блока: 41 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 60 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7050 Вт |
| Потужність охолодження | 6840 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2099 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1900 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 405 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1165 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 295 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 732 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 949 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 392 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 41 кг |
- Ціна: 43 431,11 ₴






