Обігрів -7°C
Крім охолодження кондиціонер здатний також працювати в режимі «Обігрів». Його потужність дозволяє опалювати приміщення навіть при зовнішній температурі нижче нуля (до -7°С).
Вбудований модуль WiFi
Настінні моделі постачаються з інтуїтивно зрозумілим бездротовим контролером, що дозволяє зручно керувати параметрами пристрою: режим роботи, температура, швидкість вентилятора та налаштування повітряних заслінок.
ON/OFF
Кондиціонер працює на фіксованій швидкості. Компресор завжди працює на повну потужність. При досягненні потрібної температури компресор вимикається, а потім знову вмикається, коли температура збільшується.
Антикорозійний корпус зовнішнього блоку
Корпус зовнішнього блоку покритий захисними шарами, що захищають його від комах, гризунів, вологи, пилу та вогню. Це гарантує тривалий термін служби та кращу естетичність після багатьох років експлуатації.
Автоматичний перезапуск
Функція забезпечує автоматичний запуск кондиціонера після тимчасового збою електроживлення, зі збереженням усіх встановлених раніше налаштувань.
Інтелектуальне розморожування
При низькій температурі теплообмінник може обмерзати. При температурі 0°С автоматично вмикається функція відтавання. Компресор і вентилятори зупиняються, на панелі блимає індикатор.
Подача повітря 4D
Функція 4D Airflow вказує на особливий спосіб направлення повітря для досягнення кращої рівномірності та ефективності кондиціонування повітря в приміщенні.
Режим сушки
Параметр, що дозволяє виводити зайву вологу з приміщення. Паралельно знижується не тільки рівень вологи, але й температура повітря в середньому на 1-2°С.
Режим охолодження
Одна з основних функцій кондиціонера. В інверторних моделях діапазон температур роботи ширший, тихий компресор і підтримка заданого параметра чітка.
Режим обігріву
При роботі на обігрів кондиціонер діє як теплова гармата, швидко нагнітаючи тепле повітря в приміщенні. Компресор у зовнішньому блоці стискає фреон, в результаті чого він переходить у рідку форму з підвищенням температури на 10-20°С.
Режим вентилятора
Функція, що дозволяє працювати тільки вентилятору, без увімкнення холодильного або обігрівального режиму. В цьому режимі кондиціонер просто циркулює повітря в приміщенні, не змінюючи його температуру.
Режим TURBO
Функція, що прискорює процес охолодження або обігріву приміщення. Цей режим дозволяє кондиціонеру працювати на максимальній потужності, щоб швидше досягти заданої температури.
Нічний режим
В цьому режимі суттєво уповільнюється частота обертання лопатей вентилятора, отже, рівень шуму знижений. Температура збільшується на 1-3 градуси, робота в такому режимі підходить для комфортного сну.
Легкий і швидкий монтаж
Конструкція та дизайн пристрою сприяють простоті й ефективності процесу встановлення.
Горизонтальний рух жалюзі
Дозволяє направити потік повітря в потрібному напрямку. Цей режим регулюється вручну.
Вертикальний рух жалюзі
Дозволяє направити потік повітря в потрібному напрямку за допомогою пульта дистанційного керування.
Автоматичний режим
В цьому режимі кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (Охолодження, Обігрів або Вентиляція) для комфортної температури. Обладнання самостійно визначає необхідну температуру в кімнаті.
Функція автодіагностики
Контролер кондиціонера в постійному режимі відстежує параметри функціонування, у разі відхилення від норми система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
Таймер 24 години
Кондиціонер можна запрограмувати на роботу протягом визначеного часу. Після закінчення роботи пристрій вимкнеться автоматично.
Світлодіодний дисплей
Панель внутрішнього блоку оснащена прихованим електронним дисплеєм.
Клас енергоефективності
Найбільш енергоефективна побутова техніка та електроніка.
Двосторонній дренаж
Наявність двох шляхів для виведення конденсату або води, що виникає в процесі охолодження повітря в системі.
Бездротовий контролер
Дозволяє дистанційно керувати кондиціонером, вмикати і вимикати пристрій, обирати налаштування і функції.
Функція самоочищення
Призначена для зменшення утворення цвілі, бактерій та інших алергенів у системі кондиціонування повітря.
Протигрибкова функція
Після роботи і вимкнення кондиціонер автоматично почне осушувати вологу, накопичену на випарнику внутрішнього блоку, запобігаючи появі цвілі.
Повітряний фільтр, що миється
Можна легко зняти і очистити під проточною водою, що дозволяє пристрою підтримувати високу продуктивність.
Хладагент R410a
Найчастіше використовуваний фреон у сучасних кондиціонерах. Не містить хлору, тому безпечний для озонового шару.
Еко режим роботи
Енергозберігаючий режим Eco економить електроенергію без втрати якості роботи при будь-якій заданій температурі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа: 25 м²
- Продуктивність охолодження: 2.6 кВт
- Продуктивність обігріву: 2.7 кВт
- Споживання при охолодженні: 0.77 кВт
- Споживання при обігріві: 0.81 кВт
- Виробник: SkyLux
- Серія: VELA On/Off R410a Wi-Fi
- Маркування: 9 000 BTU
- Інвертор: ні
- Коефіцієнт охолодження EER: B
- Коефіцієнт нагріву COP: A
- Сезонна енергоефективність охолодження SEER: 4.95
- Сезонна енергоефективність нагріву SCOP: 3.90
- Фреон: R410A
- Wi-Fi: так
- Діаметр труб (рідина): 6 мм
- Діаметр труб (газ): 9 мм
- Максимальна довжина траси: 10 м
- Максимальний перепад висот: 5 м
- Електроживлення: ~220-240 В / 1 ф / 50 Гц
- Управління: пульт ДК
- Габарити внутрішнього блоку (Ш×В×Г): 780×275×190 мм
- Вага внутрішнього блоку: 9 кг
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 39/34/28 дБ(А)
- Витрата повітря: 500 м³/год
- Колір: білий
- Габарити зовнішнього блоку (Ш×В×Г): 670×495×295 мм
- Вага зовнішнього блоку: 20 кг
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 50 дБ(А)
- Діапазон температур при охолодженні: -7...+44 °C
- Діапазон температур при обігріві: -7...+28 °C
- Робота на обігрів: до -7 °C
- Функції: охолодження, обігрів, осушення, авторежим, вентилятор, авторестарт, авторозморозка, автоматичні жалюзі, таймер, автозахист компресора
- Гарантія: 5 років
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2700 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 10 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 44 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 770 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 810 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 44 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 275 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 780 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 670 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 295 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
- Ціна: 13 700 ₴

