Кондиціонер Samurai SMA-12HRDN8GO — інверторна настінна спліт-система серії GO для приміщень до 35 м². Працює на фреоні R32. Підтримує охолодження, обігрів, осушення та вентиляцію. Обігрів до -15°C. Wi-Fi модуль опціонально.
Антикорозійне покриття Blue Fin теплообмінника. Режими «Тиша», «Нічний», «Турбо». Самодіагностика. Авторестарт.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Серія GO DC Inverter;
- Фреон R32;
- Охолодження та обігрів;
- Wi-Fi ready (опція);
- Покриття Blue Fin;
- Режими «Sleep», «Turbo», «Silence»;
- Прихований LED-дисплей;
- Авторестарт;
- Самодіагностика;
- 24-годинний таймер;
- Пульт ДК;
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: до 35
- Тип компресора: Інверторний
- Режими роботи: Охолодження, Обігрів, Вентиляція, Осушення, Нічний, Турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -18
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Тип: Спліт-система
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Функції: LED дисплей, Таймер, Турборежим, Нічний режим, Самодіагностика, Авторозморожування
- Тип фреону: R32
- Охолодження, БТЕ/год: 12000
- Охолодження, кВт: 3.4
- Теплопродуктивність, кВт: 3.5
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 1.04/1.1 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: -18; +46
- Рівень шуму, внутрішній блок: 36-42 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 50 дБ
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 27 x 83.6 x 20.6 см
- Вага внутрішнього блока: 7.5 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 53 x 66 x 25 см
- Вага зовнішнього блока: 21.5 кг
- Макс. довжина магістралі: 12 м
- Макс. перепад висоти: 7 м
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Електроживлення: 220-240В / 50Гц
- Країна реєстрації бренду: Гонконг
- Країна виробник: Китай
- Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 3400 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 250 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 206 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 836 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 12 м |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -18 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1100 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1040 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 488,32 ₴




