Кондиціонер Midea MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O — інверторна настінна спліт-система серії XTreme II для приміщень до 70 м². Працює на фреоні R32. Підтримує охолодження, обігрів, осушення та вентиляцію. Обігрів до -25°C. Wi-Fi модуль опціонально.
Антикорозійне покриття Blue Fin теплообмінника. Режими «Тиша», «Нічний», «Турбо». Самодіагностика. Авторестарт.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Серія XTreme II DC Inverter;
- Фреон R32;
- Охолодження та обігрів;
- Wi-Fi ready (опція);
- Покриття Blue Fin;
- Режими «Sleep», «Turbo», «Silence»;
- Прихований LED-дисплей;
- Авторестарт;
- Самодіагностика;
- 24-годинний таймер;
- Пульт ДК;
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: до 70
- Тип компресора: Інверторний
- Режими роботи: Охолодження, Обігрів, Вентиляція, Осушення, Нічний, Турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -25
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Тип: Спліт-система
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Функції: LED дисплей, Таймер, Турборежим, Нічний режим, Самодіагностика, Авторозморожування
- Тип фреону: R32
- Охолодження, БТЕ/год: 24000
- Охолодження, кВт: 7.03
- Теплопродуктивність, кВт: 7.33
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 2.2/2.23 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: -25; +50
- Рівень шуму, внутрішній блок: 30-48 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 60 дБ
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 29.2 x 95.5 x 22.5 см
- Вага внутрішнього блока: 13 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 69.5 x 84.5 x 34 см
- Вага зовнішнього блока: 42 кг
- Макс. довжина магістралі: 30 м
- Макс. перепад висоти: 15 м
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Електроживлення: 220-240В / 50Гц
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Країна виробник: Китай
- Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 7330 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 43.9 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 955 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13.6 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 244 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 366 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1083 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2230 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2200 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 471,20 ₴









